O NAŠÍ FIRMĚ

Vagnerplast je prvním výrobcem akrylátových van v České republice a již 20 let patří mezi evropskou špičku vývoje a výroby wellness produktů. Vyrábíme akrylátové vany, sprchové vaničky, sprchové a vanové zástěny, masážní systémy a nabízíme širokou škálu doplňků pro skvělý pocit z času stráveného ve Vaší koupelně.

Neustále klademe důraz na vysokou kvalitu a přijatelnou cenu pro koncového zákazníka. Každým rokem inovujeme výrobní program a přizpůsobujeme se současným trendům. Snažíme se co nejvíce přiblížit přáním a potřebám našich zákazníků a nabízet jim široký sortiment cenově výhodných výrobků oproti konkurenčním. To vše při zachování maximální kvality.

V dnešní uspěchané době určitě každý z nás přemýšlí, jak si odpočinout a jak co nejrychleji dobít energii. Nemusíte hned navštěvovat lázně, saunu a masážní salony. My Vám nabízíme alternativu. Daleko jednodušší a stálou.

Bude záležet jen na Vás, kdy se rozhodnete k nákupu a využijete přednosti našich výrobků. Vaše koupelna od nás nebude jen praktická, kvalitní a cenově výhodná. Vaše koupelna bude mít své kouzlo! Bude Vás lákat! Bude Vás hýčkat! Budete se na ni těšit! Sami sobě pomůžete zdravěji žít, relaxovat a pociťovat pohodu.

Přijďte s námi zažít Wellness revoluci!

Děkujeme Vám za Vaši stálou přízeň
a těšíme se na Vaši návštěvu u našich prodejců.

Váš pracovní tým
společnosti VAGNERPLAST